A je tu nový web! Čistý, krásně naklizený, přehledný a srozumitelný. Ráda bych vás jeho pomocí vlákala do svého květinového světa. Pojďte do něj nakouknout, propadnou květinám stejně jako já! Nejvíce informací tu najdou nevěsty. Svatební floristika je u mě číslo jedna. Listujte, inspirujte se a pište, pokud vás má práce zaujme, ať mohu i vaše přání uvést v rozkvetlou svatební realitu. Pořádáte významnou událost, kde by bylo bez květin smutno? I pro vás umím květiny připravit, jak se na stránkách dozvíte. Hledáte trvanlivější dekorace? Mrkněte na inspiraci do galerií, nebo do mého zcela nového e-shopu. Ten zatím sice není nejplnější – přiznávám…..ale pokusím se ho postupně krmit lákavými květinovými dekoracemi z umělých, sušených a látkových květin – věnečky, čelenky, hřebínky, náramky, kytice, košíčky, věnce,….. ať máte z čeho vybírat!

No, a pokud máte už po svatbě, umělé květiny vám nesmí přes práh a místo těch řezaných dáváte přednost záhonkovým, tak i pro vás je tu jedna pecka! Oslovte mě a já vám vytvořím návrh vaší vlastní rozkvetlé zahrady! Od minulého roku na to mám už i papíry, no a taky znalosti, samozřejmě, ale o tom se víc rozepíšu až jindy, když mám teď na stránkách nově i blog!

Hmmm, patříte snad do výše zmíněné skupiny odpíračů řezaných a umělých květin a k tomu ještě bydlíte v bytě bez zahrady? A i přesto byste rádi využili služeb Rozkvetlé dílny? Tak co takhle společné tvoření? Dalším nováčkem na mých stránkách je totiž možnost uspořádat pro vás workshopy – nápadů mám spoustu a vyhlídnuté dva moc pěkné prostory na společná tvoření, ale ráda přijedu i za vámi. Půjdete do toho se mnou? Už brzy budu konkrétnější!

Moji milí, těším se na naše společné květinové příběhy, které se uskuteční třeba právě i díky této nové prezentaci, protože bez vás, by moje dílna nemohla dál rozkvétat!

Jana