Facebook Demo

Rozkvetlá dílna

1 week 1 day ago

Já už to psala mockrát, ale ono se to neomrzí....prostě když dostanu od nevěsty zpětně fotky ze svatby, jsou to pro mě malé Vánoce. Za tyto moc děkuji nevěstě Dianě a budu se těšit, že si ke mě najdou cestu i další svatební fotky mých nevěst. Krásné a klidné pondělí přátelé! Ať vás pohladí po duši stejně jako mě. 😉

Rozkvetlá dílna

1 week 3 days ago

Podzim, podzim, podzim....pusťte ho i k sobě domů :). Tenhle věnec je celý z mé zahrady - od korpusu až po poslední lístek. A není jen tak ledajaký - je totiž kompostovatelný - takže až vás přestane bavit, nebo nebude v dobré kondici, stačí s ním mrsknout na kompost - není v něm totiž žádný drát, vše přírodní - a to byl můj záměr! Co vy na to? Taky byste takový brali? Tak napište a bude váš nebo vám udělám podobný. Cena tohoto 550,-.

Rozkvetlá dílna

1 week 4 days ago

Včera jsem slíbila dobrou zprávu - a je tu. Vůbec jsem v to nevěřila, ale stránky jsou opět v pořádku. Takže už zase můžete brouzdat po online cestách Rozkvetlé dílny. Za bleskový zásah moc děkuji www.facebook.com/amcreation.cz
A druhá dobrá zpráva je, že začíná víkend - tak si ho fajnově užijte!

Rozkvetlá dílna

1 week 5 days ago

Plánovala jsem pravidelné okénko - něco jako dobré zprávy týdne, nebo nějaké to livestylové okénko o květinách - však víte, náladu potřebujeme teď zvednou všichni! Každopádně dne to ještě nebude - někdo si totiž zlepšil náladu tím, že mi hacknul webovky Rozkvetlá dílna. Hm....takže už to znáte - dílna nikam nezmizela, jen web je nedostupný....Pokud máte dotazy, pište sem, nebo na mail info@rozkvetladilna.cz. A zítra už budou ty dobré zprávy, i kdybych je měla někde vyšťourat, slibuju! Pokud má někdo nějakou milou drobnůstku už dnes, tak sem s ní! Držte se a pevné nervy!

Rozkvetlá dílna

2 weeks 4 days ago

Zbyla mi tu jedna jiřinková krasavice. Pokud by chtěl někdo zítra sobě nebo někomu jinému udělat radost, je možné vyzvednutí po domluvě u mě v dílně. Jedná se výhradně o české květiny. Zvýhodněná cena 500,-. Konec hlášení a pěkný víkend všem!
#podzimnikytice #kvetinypraha #rozkvetladilna #jiriny

Rozkvetlá dílna

2 weeks 4 days ago

Hmmm, tak dnes asi tak nějak příprava poslední svatby této sezóny. Snad ta příští bude klidnější. Ale víte, co bude na téhle svatbě nejlepší? Květiny na ní budou výhradně české. Už dlouho jsem to plánovala a nyní tomu osud nahrál. Pokud chcete také lokální květiny, ozvěte se, ráda je připravím i pro vás.
#rozkvetladilna #podzimnikytice #svatbavbordo #jiriny #lokalnikvetiny #ceskekvetiny #svatba #nevesta

Rozkvetlá dílna

3 weeks 13 hours ago

Podzim to umí rozsvítit. Všechny květiny v kytici jsou z mé zahrady a bylo by k nim možné napsat celou historii. Třeba se k tomu jednou odhodlám :).Každopádně není to s tím pěstováním tak jednoduché, když škvoři obsadí každý květ jiřiny a srnky, zajíci a telata z pastvy se chodí dokrmovat do vašich záhonů. I tak to tam mám moc ráda! Tak tady trochu té podzimní radosti posílám i vám. A pokud byste potřebovali kytici taky, napište!
#rozkvetladilna #podzim #podzimnikytice
#jiriny #autmn #kvetinypraha

Rozkvetlá dílna

1 month 2 days ago

Už jste také přichystáni na podzim? Pokud ne, ozvěte se, ráda pozvu podzim i k vám! Díky za důvěru @alkohol.cz
#rozkvetladilna #kvetinypraha #podzimnidekorace #podzimnivyzdoba #podzimnitruhliky

Rozkvetlá dílna

1 month 1 week ago

Ve čtvrtek se vdávala Bára. Součástí této minisvatbičky byly i květiny z Rozkvetlé dílny ve svěží kombinaci bílé a zelené. A k tomu boží vůně karafiátů. Fajn víkend!
#svatebnikytice #bilozelenakytice #nevesta #rozkvetladilna #kvetinypraha #karafiaty

Rozkvetlá dílna

1 month 2 weeks ago

Podzim už klepe na dveře. Jakou podzimní svatební kytici byste zvolila Vy? V zářivých, nebo spíš tlumených barvách? Já bych měla problém, baví mě obě!


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.