Facebook Demo

Rozkvetlá dílna added 8 new photos.

15 hours 19 minutes ago

Ráda bych tímto albem podpořila ty, kteří svou práci dělají celou svou duší a bylo by moc škoda, aby je korouš dostal! Čím víc lidí o nich ví, tím je šance na koronašlus menší ;).

Rozkvetlá dílna

2 days 5 hours ago

Hezký nedělní večer všem příznivcům Rozkvetlé dílny. Už včera jsem tu nadhodila téma Vánoce. Dnes budu pokračovat, protože jsem se rozhodla sem sdílet projekt, který se rozjel začátkem října a má velký úspěch. Darujeme české Vánoce O co jde? Dvě ženy - malé podnikatelky - se rozhodly vytvořit skupinu, kde se mohou bezplatně prezentovat další malí tvůrci. Koncoví zákazníci tak získají velké množství tipů a odkazů na jednom místě, kde vybrat české vánoční dárky a tím podpořit malé živnostníky. A o to v dnešní době právě jde. Pokud máte chuť, staňte se členy skupiny a nabídky si prolistujte, je tam toho už moře. A protože je tam toho opravdu hodně, rozhodla jsem se, že i já vám od pondělí sem dám nějaké tipy na lidi, které jsem díky Rozkvetlé dílně poznala a vím, že pro svůj projekt nebo firmu dýchají. Třeba vás i moje nápady inspirují k nákupu. Pokud vám myšlenka přijde dobrá, sdílejte, ať se může připojit co nejvíce lidí a ví se o našich dovednostech. Mějte se fajn!
Zakladatelky skupiny: Vesnické dobroty Tuláčkův svět

Rozkvetlá dílna

3 days 7 hours ago

První vánoční objednávka opustila v pátek dílnu a míří za svou majitelkou. Jeden závěsný věnec na dveře a k tomu i adventní. Výhodou je, že jde o trvanlivou dekoraci, takže ji bylo možné připravit už nyní. Jste také pro klasické vánoční barvy, nebo budete letos volit něco originálního?

Rozkvetlá dílna

4 days 16 hours ago

Jak se máte? Jak se vám daří? Já jsem se rozhodla napsat, jak se daří Rozkvetlé dílně a jak nyní funguje. Jak víte, svatby jsou možné pouze do deseti osob, což logicky moc zájemců k obřadům neláká, přesto ale dílna jede dál. Pokud byste měli zájem o věneček nebo jinou dekoraci na dušičkové svátky, ráda vám ji připravím, ovšem vyzvednutí bude možné až od 2. 11. - čili asi trochu spíš nabídka pro opozdilce. Stejně tak umím dostat podzim i do vašich domovů - pokud chcete udělat radost sobě, někomu ve svém okolí a tím pádem i mně, určitě se ozvěte, ráda budu motat na vaše přání. Jo a i když nechci děsit (paniky je všude i tak dost), tak pokud už pokukujete po vánočních dekoracích, tak i na ty se letos chystám. Proto není problém v předstihu objednat. Doručení je možné Zásilkovnou nebo osobně v dílně po dohodě - a zde je možná i platba kartou, pokud terminál nebude stávkovat. 🙂 Posílám všem hromadu sil a děkuji za vaši přízeň. Jana Čechová, Rozkvetlá dílna
P.S. Světlo už určitě číhá za rohem ;).

Rozkvetlá dílna

1 week 1 day ago

Já už to psala mockrát, ale ono se to neomrzí....prostě když dostanu od nevěsty zpětně fotky ze svatby, jsou to pro mě malé Vánoce. Za tyto moc děkuji nevěstě Dianě a budu se těšit, že si ke mě najdou cestu i další svatební fotky mých nevěst. Krásné a klidné pondělí přátelé! Ať vás pohladí po duši stejně jako mě. 😉

Rozkvetlá dílna

1 week 3 days ago

Podzim, podzim, podzim....pusťte ho i k sobě domů :). Tenhle věnec je celý z mé zahrady - od korpusu až po poslední lístek. A není jen tak ledajaký - je totiž kompostovatelný - takže až vás přestane bavit, nebo nebude v dobré kondici, stačí s ním mrsknout na kompost - není v něm totiž žádný drát, vše přírodní - a to byl můj záměr! Co vy na to? Taky byste takový brali? Tak napište a bude váš nebo vám udělám podobný. Cena tohoto 550,-.

Rozkvetlá dílna

1 week 4 days ago

Včera jsem slíbila dobrou zprávu - a je tu. Vůbec jsem v to nevěřila, ale stránky jsou opět v pořádku. Takže už zase můžete brouzdat po online cestách Rozkvetlé dílny. Za bleskový zásah moc děkuji www.facebook.com/amcreation.cz
A druhá dobrá zpráva je, že začíná víkend - tak si ho fajnově užijte!

Rozkvetlá dílna

1 week 5 days ago

Plánovala jsem pravidelné okénko - něco jako dobré zprávy týdne, nebo nějaké to livestylové okénko o květinách - však víte, náladu potřebujeme teď zvednou všichni! Každopádně dne to ještě nebude - někdo si totiž zlepšil náladu tím, že mi hacknul webovky Rozkvetlá dílna. Hm....takže už to znáte - dílna nikam nezmizela, jen web je nedostupný....Pokud máte dotazy, pište sem, nebo na mail info@rozkvetladilna.cz. A zítra už budou ty dobré zprávy, i kdybych je měla někde vyšťourat, slibuju! Pokud má někdo nějakou milou drobnůstku už dnes, tak sem s ní! Držte se a pevné nervy!

Rozkvetlá dílna

2 weeks 4 days ago

Zbyla mi tu jedna jiřinková krasavice. Pokud by chtěl někdo zítra sobě nebo někomu jinému udělat radost, je možné vyzvednutí po domluvě u mě v dílně. Jedná se výhradně o české květiny. Zvýhodněná cena 500,-. Konec hlášení a pěkný víkend všem!
#podzimnikytice #kvetinypraha #rozkvetladilna #jiriny

Rozkvetlá dílna

2 weeks 4 days ago

Hmmm, tak dnes asi tak nějak příprava poslední svatby této sezóny. Snad ta příští bude klidnější. Ale víte, co bude na téhle svatbě nejlepší? Květiny na ní budou výhradně české. Už dlouho jsem to plánovala a nyní tomu osud nahrál. Pokud chcete také lokální květiny, ozvěte se, ráda je připravím i pro vás.
#rozkvetladilna #podzimnikytice #svatbavbordo #jiriny #lokalnikvetiny #ceskekvetiny #svatba #nevesta


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.