Jak to probíhá

Pokud se Vám má práce zalíbí a rozhodnete se mě kontaktovat, možná Vám pomohou následující informace, abyste věděla, na co se připravit.

Pokud Váš termín budu mít volný, domluvíme si ideálně osobní schůzku, kde probereme, co by se Vám líbilo, co rozhodně nechcete, jaké máte oblíbené květiny nebo barvy. Ukážu Vám katalogy kytic, abyste se mohla inspirovat, a společně vymyslíme, co a jak. Abychom se měly od čeho odpíchnout, doporučuji, abyste už tou dobou měla jasné, jak budou vypadat Vaše svatební šaty. Ideální je ještě v předstihu mi zaslat fotografii Vás ve svatebních šatech – na schůzku tak mohu přijít již s promyšlenými návrhy.

Před setkáním si můžete ještě promyslet, jaké všechny dekorace si budete přát. Zda bude potřeba, abych dojela místo dekorovat osobně, v jakém stylu chcete svatbu pojmout atd. Zvážit můžete i svou představu o rozpočtu, který jste si na květinovou výzdobu vyčlenili. Teoreticky by rozpočet na květiny měl tvořit 10% celkových nákladů na svatbu.

Pokud Vás po přečtení posledního odstavce pojala hrůza, že nemáte o ničem jasnou představu a v tématu květiny plavete jak v Atlantickém oceánu, nezoufejte – na schůzce vymyslíme vše společně!

Po setkání Vám ještě pošlu vše, co jsme domluvily, shrnuté v mailu, abychom obě věděly, že mluvíme o tom samém a na nic se nezapomnělo. Součástí tohoto mailu je i předběžná kalkulace květin a termín jejich vyzvednutí. Květiny můžete vyzvednout buď v den svatby, nebo v její předvečer – je to pouze na Vašem rozhodnutí.

Pokud i nadále bude trvat Váš zájem o květiny z Rozkvetlé dílny, domluvíme se na zaplacení zálohy za květiny. Protože pracuji jako zakázkové studio, kupuji vždy čerstvé květiny výlučně na domluvené zakázky a to v ideální dobu před svatbou tak, aby byly květiny v nejlepší kondici a v ideálním stavu květu. Máte tak jistotu, že dostanete opravdu čerstvé a krásné květiny.

Doufám, že se mi podařilo v předchozím textu dostatečně nastínit, jak vše probíhá. Pokud máte ještě nějaké další dotazy nebo nejasnosti, napište!

Přeji krásné předsvatební přípravy!