Doprava a platba

Termíny odeslání zboží jsou uvedeny u zboží. Pokud je zboží skladem, snažím se ho odesílat do týdne od přijetí platby. V případě výrobku na objednávku je termín dodání také v E-shopu viditelný. Přesnější termín dodání je ovšem na vzájemné domluvě se zákazníkem. Snažím se vám vycházet co nejvíce vstříc, abyste měli vybrané zboží co nejdříve doma. Některé věci však nelze vyrobit hned. S výrobou zboží na objednávku začínám po úhradě zálohy na výrobek (60% konečné ceny), nebo po platbě celé částky – toto opět záleží na naší společné domluvě.

Vaše zakázky balím do recyklovaných obalů – tedy krabic, které již byly použity. Myslím, že obalového materiálu je všude kolem nás až příliš, a proto se snažím alespoň takto odbourat zbytečné plýtvání a krabice recyklovat. Nemusíte se ale bát, vaše zboží bude pečlivě zabaleno do čisté krabice, aby k vám doputovalo v té nejlepší kondici.

Jako dopravce používám Českou poštu – především na menší zásilky, které se vejdou do obálek. Můžete zvolit i Zásilkovnu jako svého dopravce, nezapomeňte do poznámky připsat, jaké odběrové místo pro dodání chcete vybrat. Tarify dopravy a balného se vám zobrazí při objednávání zboží. Možný je také osobní odběr u mě v dílně na adrese Matějkova 3, Praha 9 – Libeň. Tento odběr je možný pouze po předchozí dohodě!

Platby za zboží probíhají online – na můj účet před odesláním zboží. Při osobním odběru je možné platit kartou. Platby v hotovosti nepřijímám – děkuji za pochopení.