Reference

Jitka
Kytičky a věneček byly opravdu nádherné, přesně tak jsem si je představovala; vlastně byly ještě hezčí, než jsem si je představovala. :))

Daniela
Moc Vám děkuji za perfektní spolupráci a za kytice a doplňky dle mých představ.
Krásná, čistá práce!

Jana 

Chtěla bych moc poděkovat za květiny, byly nádherné. Věneček opravdu jedinečný, připadala jsem si v něm jako princezna. Děkuji!

Iva

Dobrý den, Jani, moc Vám děkujeme. Kytičky se všem moc líbily a mě taky. Ještě teď mi dělají radost doma. Krásné dny a moc díky za to, co jste nám připravila 🙂

Denisa
Vše podle mých představ, výborná komunikace. Jana mi splnila vše, co mi na očích viděla….kytičky mám ještě teď doma a jsou jako ve svatební den.

Silvie
Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásné květiny, rozzářily svatební místo přesně, jak jsem si představovala. Ještě jednou moc děkuji za péči, výzdobu a ochotu.

Ivana
Jani, květiny se ti strašně moc povedly!!! Stále se nemůžu (svojí kytičku jsem odmítla házet a vzdát se jí) na tu nádheru vynadívat. Ty hledíky (“lví tlamičky”) mne úplně dostaly, protože mi připomněly dětství a letní prázdniny na chalupě. A vůbec kytička působila jak pro vílu… 🙂 TISÍCERÉ DÍKY!

Jana

Dobrý den, Jano, ještě jednou vám moc děkuji za květiny, byly úúúžasné!  Přesně takové, jaké jsem si představovala! A květina do vlasů  byla perfektní! Vše vydrželo krásné celý den a všem se moc líbilo.

Anička

Dobrý den, Jano, mnohokrát děkuji za nádherné květiny. Byly opravdu skvělé, krásně vydržely a parádně doplnily šaty. Byla to opravdu trefa do černého 🙂 Moc moc moc děkuji.

Jindřiška
Úžasné květiny, jak pro nevěstu, tak pro maminky a svědkyni. Kolemjdoucí nás zastavovali a chválili slunečnice.

Šárka
Vše dopadlo naprosto dokonale, líp bychom si to vysnít nemohli. 🙂 S květinou jsem byla naprosto spokojená, všichni mi jí chválili a všem se líbila. 🙂

Jana
Všechny květiny byly nádherné, barevností a vazbou, tak bych ráda za všechny souhrnně poděkovala. Byla jsem nadšená nejen já. A jednoznačně Tě ráda oslovím u jiné příležitosti a budu doporučovat dál. Vážím si moc Tvé profi práce a vlídného osobního přístupu.
DĚKUJI Ti za vše!:)

Blanka

Velmi bych Vám chtěla poděkovat za nádherně uvázané kytice. Vše se povedlo a kytička vydržela opravdu dlouho. Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme hodně dalších krásných kytic.

Kateřina
Moc Vám děkujeme za perfektní květiny. Vaše skvělé práce udělala náš den výjimečným.

Další reference si můžete přečíst zde: