Více o mně a mé práci

Kdo jsem 

Vystudovala jsem němčinu a ruštinu na pedagogické fakultě UK. To byla také dlouho má hlavní pracovní náplň. Odchodem na mateřskou dovolenou jsem se však měla možnost vrátit zpět k mému dětskému snu – ke květinám. A nyní se této práci věnuji co nejvíce čas a děti dovolí. Několik let jsem navštěvovala kurzy floristiky, pak si udělala i rekvalifikační kurz a dodnes s velkým zájmem sleduji současné trendy a dění v české i světové floristice. Současně jsem studentkou Zahradní tvorby na ČZA v Mělníce.

Co dělám

Pracuji jak se živými květinami, tak i se sušinou nebo s umělým materiálem. Váži jak kytice, tak používám i hrnkové rostliny. Proto není problém vytvořit třeba sesazovaný truhlík podle Vašeho přání. Osobně mám nejraději květy z mé zahrady a luční kvítí. To, co najdu na louce, u potoka…

Moje práce

Největší výzvou a radostí jsou pro mě svatební kytice a celé svatební zakázky. Mám však na kontě také mnoho dárkových kytic, čelenek a věnečků pro malé i velké princezny, vánočních věnců (před Vánoci bývám k vidění i na trzích), ale i smutečních kytic a dekorací na hroby. Vše si můžete prohlédnout v položce Moje práce.