Více o mně a mé práci

Kdo jsem 

TO jsem já

Ano, květiny mě vždycky hrozně lákaly, ale profesionálně jsem se k nim dostala až díky mateřské dovolené v roce 2012. Předtím jsem cestovala a také vystudovala jazyky (němčinu a ruštinu). Takže úplně původně jsem učitelka – ano. A má to výhodu i u květin – mé workshopy jsou zvládnuté nejen po estetické, ale i po didaktické stránce! A když mám mluvit o sobě, je potřeba, abych taky napsala, že mám skvělou a chápavou rodinu. Díky ní jsem mohla založit a provozovat během mateřské květinovou dílnu, ale současně i studovat Zahradní tvorbu na ČZA v Mělníce. Tadááá! V létě 2019 jsem absolvovala. Proto vám nyní také nabízím služby zahradního designu.

Co dělám

květinové šperky

Pracuji jak se živými květinami, tak i se sušinou nebo s umělým materiálem. Váži kytice, používám hrnkové rostliny nebo látkové květy, ze kterých dělám květinové šperky. Není problém vytvořit třeba sesazovaný truhlík podle Vašeho přání, nebo věneček na rozlučku s nevěstou. Baví mě vaše přání – každá originální objednávka mě posouvá dál! Osobně mám ovšem nejraději květy z mé zahrady a luční kvítí – i když je to boj – srnky a zajíci, co bydlí v sousedství, je také milují….

Moje práce

květinový věneček živý

Největší výzvou a radostí jsou pro mě svatební kytice a celé svatební zakázky. Mám však na kontě také mnoho dárkových kytic, čelenek a věnečků pro malé i velké princezny, vánočních věnců (před Vánoci bývám k vidění i na trzích), ale i smutečních kytic a dekorací na hroby. Vše si můžete prohlédnout v položce Moje práce.