Workshopy

Workshopy

Chcete si také osahat práci floristky nebo floristy? Ráda pro vás nachystám květinové workshopy – ať už ve vašich prostorách, nebo v kavárně s šikovně velkými stoly na naše kutění a pohodovou atmosférou. Vše je pouze na domluvě! A co spolu můžeme tvořit? Adventní věnce, jarní dekorace, květinové šperky nebo vázané kytice do ruky.  Máte ještě další nápady? Napište, určitě se dohodneme. Květinový workshop funguje skvěle jako relax – vidíte, jak se vám rodí výsledky vaší práce pod rukama!  Je to čas, který můžete trávit společně s kolegy, nebo přáteli – a ještě si odnesete domů krásný výrobek. Nalákala jsem vás? Tak napište, ať už se chystáte rozmazlit tímto benefitem své zaměstnance, nebo ho pojmete jako rozlučkovou party pro budoucí nevěstu.

Aktuálně nejsou vypsané žádné veřejné kurzy.

Máte o veřejný kurz zájem? Sledujte Blog a ještě lépe se přihlaste k odběru novinek dílny, kde vás vždy včas informuji. Novinky najdete i na  FB nebo Insta Rozkvetlé dílny.

Jste větší skupina nebo firma, která plánuje kurz pro své zaměstnance? Napište mi své představy. Vytvořím kurz na míru přímo u vás!

Potřebujete ještě bližší informace? Napište mi váš dotaz nebo přání na: info@rozkvetladilna.cz a můžeme začít plánovat.

Již proběhlo:

Advent

26.11. nebo 27.11. – čili hezky pohodlně před první adventní nedělí, abychom společně uvázali Váš jedinečný adventní věnec. Akce se opět koná v prostorách prodejny Tvorboshop na Smíchově.

S jakým materiálem pracuji a tím pádem nabídnu i Vám, se můžete podívat zde v záložce Advent a Vánoce.

Květinové kurzy

Podzim:

20.10. 2021 tvorba podzimního věnce. Přihlásit se a zjistit více informací můžete zde.

Tak s kým se potkám?

workshop podzimní věnec

Třeba takový věnec si s mou pomocí vyrobíte.