Workshopy

Láká vás osahat si práci floristky nebo floristy? Nebo potřebujete jen relaxovat ruční prací? Květinový workshop tohle všechno umí! Vidíte totiž hned, jak vám pod rukama rozkvétají výrobky! A je jedno, jestli jste začátečník, nebo pokročilý tvůrce. Čas během kurzu je dobou, kterou trávíte společně s přáteli, kolegy anebo podobně naladěnými lidmi. A jako bonus si odnesete domů krásný výrobek a spoustu nových tipů a vychytávek, které použijete později i při vašem domácím kytičkování.

1. Kurzy pro firmy

květinová dílna

Dojedu k vám do kanceláří s veškerým materiálem a uspořádám kurz u vás v čase, který bude vyhovovat vám. Téma je čistě na domluvě. A co spolu můžeme tvořit? Adventní věnce, jarní dekorace, vypichované květiny nebo vázané kytice do ruky.  Máte ještě další nápady? Napište, určitě se dohodneme. Ceny kurzů se odvíjí od množství účastníků a vybraného výrobku. Vše vymyslíme tak, abyste byli spokojení.

2. Kurzy pro školy

Dojedu k vám do školy s veškerým materiálem a uspořádám kurz u vás v čase, který bude vyhovovat vám. Téma je čistě na domluvě. A co spolu můžeme tvořit? Adventní věnce, jarní dekorace, vypichované květiny nebo vázané kytice do ruky.  Máte ještě další nápady? Napište, určitě se dohodneme. Ceny kurzů se odvíjí od množství účastníků a vybraného výrobku. Vše vymyslíme tak, abyste byli spokojení. I ve školách mohu nabídnout klasický teambuildingový kurz pro zaměstnance. Jako vystudovaná učitelka ale ráda nabídnu i kurz vašim žákům. Můžeme nejen tvořit, ale i mluvit a učit se nejen o floristice, ale i krajinářství, krajině, ekologii a udržitelnosti. Možností je mnoho. Ráda pro vaše žáky připravím zajímavý program třeba v rámci projektových týdnů na vašich školách.

3. Květinové kurzy v rámci rozlučky se svobodou

květinový věneček živý

U vás nebo v kavárně připravím zážitkový květinový workshop pro budoucí nevěstu a její tým. Vyrobte si květinový věneček, náramek nebo jiný šperk. Užívejte si práci rukama a relaxujte společně. Pokud budete chtít, mohu pro vás domluvit i vizážistku a fotografku. Uchováte si tak jedinečné vzpomínky na společné chvíle a potom hned – s květinou třeba ve vlasech – můžete vyrazit do víru velkoměsta! Uspořádání, náplň a délka kurzu je čistě na domluvě. Minimální počet účastnic je 6-8 dle výrobku.

4. Veřejné květinové kurzy

květinová dílna

Chcete se naučit pracovat s květinami pod mým vedením? I když nejste celý tým, ale pouze jednotlivci, pozvu vás čas od času na veřejné kurzy. Nejčastěji se konají kolem adventu nebo Velikonoc. Ale plánuju i vazby kytic z letních květin, nebo výrobu květinových věnečků do vlasů. Sledujte mne na FB nebo Instagramu, kde tyto kurzy budu vyhlašovat. A pokud nechcete, aby vám kurzy utekly, pak se přihlaste k odběru novinek z dílny. Upozornění vám tak přijde pohodlně do mailové schránky.